Temat zbiorczy zniżek i rabatów dla czytelników

Witajcie. To temat zbiorczy w którym rozpiszę Wam zniżki które udało mi się dla Was zdobyć. Wpis będzie aktualizowany w miarę moich możliwości negocjacyjnych 🙂 Kody z Chin Mój projekt gdzie znajdziecie produkty z Chin z najpopularniejszych sklepów z w pełni spolszczonym opisem i linkami do recenzji (przynajmniej częściowo). Spolszczenie zrobiłem ręcznie, więc nie będzie… Czytaj dalej Temat zbiorczy zniżek i rabatów dla czytelników

Recenzja i test latarki Convoy BD06 (film)

Śpieszmy się lubić latarki, tak szybko odchodzą… To tak lekki podtekst do Convoy BD06 gdyż jest już ona wycofana z produkcji. Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Są już następcy (wykorzystana obudowa od BD06) w postaci Convoy M3 oraz Convoy M4U. Więcej o tym powiem przy pisemnej recenzji, a teraz zapraszam na film.… Czytaj dalej Recenzja i test latarki Convoy BD06 (film)

Zniżka na latarki i akcesoria Convoy dla czytelników diodek.pl UPDATE 09.12.2019

Początek tygodnia dobrze zacząć od dobrych wieści, tak więc mam dla Was rabat na zakupy w oficjalnym sklepie Convoy na platformie Aliexpress ! W porozumieniu z Simonem oferujemy zniżkę na latarki marki Convoy i większość dostępnego asortymentu. Rabat jest dla wszystkich czytelników bez wyjątków. Aby go otrzymać należy tylko zastosować się do króciutkiej informacji po złożeniu zamówienia.