środa, 23 czerwca, 2021

Kontakt

Witaj !

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę bądź zgłosić błąd, proszę skontaktuj się ze mną poprzez formularz który znajduje się na dole, bądź wyślij maila bezpośrednio na adres michal[małpka]diodek.pl

Jeżeli chcesz poradzić się w sprawie doradzenia jakiegoś produktu to użyj proszę systemu komentarzy na stronie. Idealnie by było gdyby był tematycznie dobrany z artykułem, ale nie jest to warunek bardzo konieczny 😉 Nie lubię niejasności, więc powiem wprost – nie pomagam mailowo.

Nie to że nie chcę, ale strona jest budowana aby pomagać innym, wyjaśnić niektóre kwestie, a przy korespondencji mailowej nikt z tego nie skorzysta, prócz pytającego. Proponuję blog traktować jak forum, są posty czyli odpowiednik komentarzy, dzięki którym znajdą pomocą inni. Zadając pytania też macie swój wkład w niesieniu pomocy ! Wbrew pozorom to bardzo pomaga, wiem to z autopsji.

Na koniec pragnę zauważyć że strona skierowana jest do osób mało i średnio zorientowanych w temacie. Sam traktuję to wszystko jako hobby. Często w tekstach będę używać, celowo, określeń nie do końca fachowych, w celu jak najlepszego wyjaśnienia problemu / pytania. Testy i pomiary są wykonywane z możliwie najlepszą precyzją, jednak nie będą to zawsze dane z laboratoryjną dokładnością. Na tym etapie tłumaczenia wszystkiego, jest to i tak zbędne. Najważniejsze aby czytelnik wiedział o co w tym wszystkim chodzi, i czy są jakieś istotne różnice między produktami.

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Serce.

  Witaj ponownie :)

  Zaloguj się

  Retrieve your password

  Please enter your username or email address to reset your password.

  Add New Playlist