Kody i zniżki na latarki i akcesoria z Chin. Mój nowy projekt dla Was !

Zniżki na latarki, ładowarki, ogniwa, przewody USB i wiele innych

„It’s all about the money, It’s all about the dum dum didudumdum” głosiła jedna z popularniejszych piosenek w latach 90-tych. Coś w tym jest i w zasadzie do tego sprowadza się mój wpis. Od jakiegoś czasu udostępniam Wam kody, jednak ilość pracy którą mam poza blogiem zabiera mi zbyt dużo czasu aby to jakoś sensownie i systematycznie aktualizować. Dlatego ruszył projekt który spotkał się z ciepłym przyjęciem przez kilkanaście osób które zostały powiadomione o nim, zanim opublikowałem ten tekst.

Jestem w trakcie tworzenia strony z kodami. Nie będzie to jedna strona jak obecnie, ale całkowicie nowy portal. Znajdziecie tam polskie opisy do latarek które możecie zakupić w Chinach. Jeżeli któraś z latarek była już omawiana, w opisie znajdziecie link do testu i ew. video np. tutaj.

 

kody z chin eu

 

Docelowo planowany był na start w okolicy wakacji, ale że dochodzą nowe kody to szkoda je tam klepać skoro nikt z nich nie skorzysta. Na chwilę obecną wygląd strony jest w wersji alfa, a co za tym idzie, daleko mu do końcowego wyglądu i jeszcze dużo się może zmienić.

Gdybyście zastanawiali się co to za końcówki przy linkach i opisach

 

kodyzchin zniżki na latarki kody rabatowe

 

to informuję że brak końcówki to Aliexpress (99% oficjalny sklep Convoy – Simon :)), w przypadku GB czy BG to odpowiednio Gearbest i Banggood.

W przypadku oferty z Ali, podana cena po rabacie jest brana najwyższa możliwa. Z racji różnej konfiguracji tj. moc sterownika czy diody cena ta może ulec zmianie czyli będzie mniejsza ! Super, nie ? 🙂

Mam nadzieję że będziecie korzystali z linków tam zamieszczonych. Gdybyście potrzebowali jakieś kody, piszcie w komentarzu, zobaczę co da się zrobić. Gdy były jakieś pytania, niejasności czy pomysły co można zmienić też jestem otwarty na pomysły.

Tak więc zapraszam wszystkich fanów światełek na stronę Kody z Chin.

Pozdrawiam, Michał.

Autor: Diodek

Fan latarek Convoy i jazdy na rowerze. W wolnych chwilach zagłębia się w latanie dronami. Wychodzi z założenia że "kto się nie rozwija, ten się zwija", czego najlepszym przykładem są nowe tematyki tego bloga.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *