Convoy M4U to kolejne wcielenie obudowy znanej z serii „BD”. Technicznie rzecz ujmując nie mamy tutaj styczności z niczym nowym, wręcz przeciwnie, stara buda z „nowymi” częściami. Chyba gdzieś w okolicy s2+ czy serii M1 i M2 o tym było, nie ? 😉
Ten model to gratka dla osób chcących mieć fajne światełko i wbudowaną ładowarkę. Jak to ma miejsce z Convoyem, zapraszam do jego zakupu z moją zniżką.
Tym razem są 2 filmy. Jeden z recenzją i testami w terenie, a drugi z materiałem niewykorzystanym w pełnej recenzji (też test w terenie).
Witaj.
Czy uważasz, że latarka M4U może stanowić bardziej kompaktową alternatywę dla Astroluxa f03 (SST40)? Właśnie astroluxa używałem jako podrecznej latatki np. w aucie, czy na kempingu, ale niestety odeszła na zasłużoną emeryturę he he… Poszukuje czegoś w zastępstwie… Preferuje latarki ze skupioną wiązką swiatła… Co byś ewentualnie polecił? Z góry dziękuję i pozdrawiam…
A czemu nie klasyka w postaci c8 i XPL-HI ? Jest wersja z SST40, ale nie mam jej w zasobach (jeszcze :))
Chyba wole, żeby włącznik był pod kciukiem…. Ale jeżeli uważasz, że C8 z SST40 będzie dawała wiecej światła niż M4U to jestem w stanie wybrać lepszą latarkę (w specyfikacji niby C8 ma 2000lumenów vs M4U 1000, pytanie na ile to tzw. wojna lumenowa, a ile z tego przeniesie się w realne świecenie)
Moja c8 w drodze. Jak będzie u mnie to mogę zrobić jakieś jakieś porównanie na filmie.
Cześć
Tak przeglądam wszystkie te latarki i twoje testy i nie natrafiłem jeszcze na informacje co do klasy wodoszczelności latarek convoy, a bardzo mi zależy na latarce która jak spadnie mi do wody to żeby się nie zalała…
Witaj.
Ciężko powiedzieć o czymś czego nie ma w oficjalnych danych. Czasem tylko przewija się IP65… Wiele z latarek Convoya powinno wytrzymać kąpiel bez żadnego problemu pod warunkiem że są prawidłowo skręcone.