23.9 C
Łódź
czwartek, 30 maja, 2024
Strona głównaArchwium$0.01 Snatch! Nowa loteria sklepu Banggood !

$0.01 Snatch! Nowa loteria sklepu Banggood !

W styczniu wystartowała nowa zabawa sklepu Banggood o nazwie $0.01 Snatch! (w tłumaczeniu Urywek). Można w niej wygrywać nagrody a także pomaga ona zbierać punkty dzięki którym obniżymy koszt naszych zakupów. Ponadto zakupy te dodadzą do naszego konta kolejne punkty. I tak w kółko 🙂 Zasady są proste a wymagania małe. Na starcie potrzebne jest kilka punktów. Jeżeli nic nie macie na koncie, bądź zakładacie nowe, to głowa do góry. W bardzo prosty sposób możecie szybko nabić trochę punktów aby wystartować w konkursie.

Na start zapraszam Was do kliknięcia na Link konkursowy

 

Zasady ogólne

Użytkownik może dołączyć lub stworzyć grupę samodzielnie płacą 0,01 USD (0.04 zł)

 

Użycie punktów oraz wejście do zabawy

Aby zacząć zabawę potrzebujemy 5 punktów oraz najnowszej oficjalnej aplikacji Banggood odpowiedniej dla waszego systemu operacyjnego telefonu.

ANDROID

iOS

 

Jak korzystać z punktów

Aby wejść do zabawy wystarczy złożyć zamówienie i zapłacić punktami. Następnie dzielimy się likiem z innymi aby założyć drużynę. W przykładzie dzielenie się wygenerowanym linkiem jest pocztą, ale Wy możecie użyć dowolnego sposobu (w tym komentarzy na mojej stronie, więcej o tym pod koniec wpisu).

 

 

Teraz musisz zebrać 5 osób aby utworzyć grupę. Gdy będzie ona zamknięta (czyli będzie się składać z 5 osób) to bierzecie udział w losowaniu. Jeżeli wygra Twoja grupa, sklep losuje jednego z Was który wygrywa „wyrywaną” nagrodę.

Pamiętajcie że punkty użyte do wzięcia udziału w „urwaniu”, nie są do zwrotu. Warto sobie nabijać konto punktami, aby ich nie brakło. Jak to zrobić opisałem niżej.

 

Jak zdobyć więcej punktów

  • Rejestracja konta +10
  • Codzienne zameldowanie +5
    • Zameldowanie się to uruchomienie apki i kliknięcie w pływające okno z monetą

Banggood snatch

 

Banggood snatch

 

Banggood snatch

 

  • Potwierdzenie adresu e-mail +50
  • Pisanie recenzji +10 (recenzje video są punktowane dodatkowo)
  • Zakup produktów 1 USD = 1 punkt
  • Udostępnij produkt online + 5 (maksimum 15 punktów dziennie)

Wybieracie jakiś produkt który chcecie udostępnić, następnie wybieracie formę udostępnienia, potwierdzacie to i gotowe 🙂

 

Możecie zostawiać swój udostępniony link w komentarzach. Warunek konieczny to link i opis co jest pod linkiem. Np. https://banggood.app.link/J3zRyO07UU Obins Anne Pro 2 60% NKRO Bluetooth 4.0 Type-C RGB Mechanical Gaming Keyboard

Diodek
Diodek
czyli Michał. Fan dwóch kółek, chociaż częściej siedzi w czterech. Prywatnie dłubie przy komputerach i rozwiązuje problemy tych co klikają, ale nie tam gdzie trzeba. Fan światełek Convoy (co widać po starszych wpisach na blogu), lecz czas pozmieniał priorytety.
Powiązane wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne wpisy

Komentowane wpisy