18 C
Łódź
niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsNanotech Energy w 2025 roku

Nanotech Energy w 2025 roku

W 2025 roku, fabryka Chico 2 należąca do Nanotech Energy rozpocznie dostarczanie trzech nowych, innowacyjnych, ogniw 21700.

Produkcja w Stanach Zjednoczonych ulegnie znacznemu przyspieszeniu w ciągu najbliższych dwóch lat, dzięki wprowadzeniu serii ogniw litowo-jonowych na bazie grafenu, które będą produkowane w nowej fabryce w Chico w Kaliforni.

W 2024 roku na rynek trafią trzy różne ogniwa Nanotech Energy 18650, z możliwością produkcji do 30 000 ogniw dziennie. W kolejnym roku, 2025, zaprezentują kolejne trzy ogniwa Nanotech Energy 21700.

Troy Zerbe, dyrektor operacyjny Nanotech Energy, mówi: „Nasi inżynierowie i naukowcy przez lata udoskonalali skład chemiczny tych unikatowych ogniw akumulatorowych. Efektem jest produkt naprawdę rewolucyjny. Dzięki zastosowaniu grafenu w ogniwach akumulatorowych, możemy zaoferować nowy poziom wydajności, stabilności i bezpieczeństwa – wszystko to w USA. To znaczący krok naprzód w branży akumulatorów i z niecierpliwością oczekujemy na ustanowienie nowych standardów i oczekiwań na wiele nadchodzących lat”.

Bateria NMC 21700 o pojemności 3,2 Ah

Nanotech Energy w 2025 roku

Wykonane wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, baterie niklowo-manganowo-kobaltowe (NMC) charakteryzują się wyjątkową opłacalnością w zestawieniu z konkurencyjnymi bateriami typu 18650. Są wszechstronne w użyciu, od narzędzi elektrycznych i kosiarek, po zastosowania w marynarce wojennej, przemyśle wydobywczym i automotywnym, oferując korzyści zrównoważonego procesu produkcyjnego i recyklingu. Produkcja w Stanach gwarantuje najwyższą jakość, niezawodność, dostępność oraz wsparcie lokalne.

Bateria o wysokiej gęstości energetycznej 21700 5,4 Ah NMC

Nanotech Energy w 2025 roku

 

Przekrocz oczekiwania rynku dzięki baterii 5,4 Ah. W porównaniu z dostępnymi na rynku bateriami 5,2 Ah oferuje znacznie lepszą efektywność, zapewniając bezpieczeństwo w sektorach krytycznych, takich jak lotnictwo czy budownictwo. Jej unikalna gęstość energii oraz krótki okres eksploatacji czynią ją idealnym rozwiązaniem dla dronów, pojazdów elektrycznych, wózków widłowych, dźwigów i innych zastosowań.

Bateria 21700 4,65 Ah NMC z optymalizacją cyklu życia

Nanotech Energy w 2025 roku

Najnowszy dodatek do naszej gamy baterii 21700, to unikatowa bateria, która wyprzedza standardowe rozwiązania z bateriami grafitowymi 4,2 Ah. W przeciwieństwie do innych baterii na rynku, które wykorzystują krzem, Nanotech Energy wybiera uszlachetniany grafit, aby zapewnić przedłużoną trwałość i stworzyć baterię przeznaczoną do sytuacji wymagających pełnego rozładowania.

źródło: nanotechenergy.com

Diodek
Diodek
czyli Michał. Fan dwóch kółek, chociaż częściej siedzi w czterech. Prywatnie dłubie przy komputerach i rozwiązuje problemy tych co klikają, ale nie tam gdzie trzeba. Fan światełek Convoy (co widać po starszych wpisach na blogu), lecz czas pozmieniał priorytety.
Powiązane wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popularne wpisy

Komentowane wpisy