Nowa promocja #Banggood 13th Anniversary

Banggood 13th Anniversary

I mamy kolejną promocję ze sklepu Banggood. Tym razem okazją jest 13 rocznica istnienia sklepu. Przez ten czas uplasował się on na czwartym miejscu, jako międzynarodowy sklep detaliczny w Chinach. Akcja o której mowa nosi nazwę #Banggood 13th anniversary. Z okazji tej imprezy czekają na zniżki, rabaty, promocje etc.

Cały festyn zamknie się w dniach od 27-ego sierpnia do 18 września. Wszystko podzielone będzie na 4 etapy :

  1. 20-27 sierpnia – Podgląd na całość, czyli aktualny stan. Możemy zapoznać się z regulaminem, promocjami itp.
  2. 27 sierpnia do 9 września – Rozgrzewka, przygotowujemy się do imprezki 🙂
  3. 9-12 września – Rozdmuchiwania (blowout). Najważniejszy etap w tej imprezie. Warto się wtedy najbardziej skupić, lecz nie odpuszczajcie promocji pojawiających się w innych dniach.
  4. 12-18 września – Bis. Czyli kończymy imprezę różnymi konkursami.

Najważniejsze 3 konkursy to :

Drużyna i wygrana. Do podziału produkty warte 10000$ i darmowe bonusy (27 VII – 12 IX)

Użytkownicy ze sklepu Banggood wspólnie łączą siły aby podzielić się bonusami wartymi 10000$. Klikamy na stronę gry, wybieramy znajomego który ma do nas dołączyć i postępujemy zgodnie z wyświetlanymi na ekranie informacjami. Im więcej osób w zespole, tym większa pula prezentów dla Was. Pula za całość to 10000$. Dla zespołu który zajmie 1 miejsce wartość nagród to 5000$, drugie miejsce to 3000$, trzecie 1000$, czwarte 600$ a piąte 400$.

Team &Win To Share $10000 Bonuses and Free Gift

Promocje dla nowych użytkowników (27 VII – 12 IX)

Czas między 27 sierpnia a 12 września to czas dla nowych użytkowników sklepu Banggood. Na start, zaraz po rejestracji, otrzymują oni pakiet podarunkowy wart 200$, oraz otrzymają zwrot 2% kwoty wydanej na 3 pierwsze zamówienia (po zrealizowaniu 3 zamówień).

Im więcej zamówicie, i na wyższą kwotę, tym więcej gotówki dostaniecie w rozliczeniu. W zasadzie jest to taki cashback.

New User Benefits

Łapanie jednego centa (27 VII – 12 IX)

Popularna promocja zostanie gruntownie zmodernizowana (pisałem o niej jakiś czas temu). Wśród ważniejszych nagród czekają na Was Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Mi band 4 i inne. Aby wziąć udział w tym konkursie należy zarobić dowolny zakup, opłacić go a następnie zostanie wyświetlony monit o dodanie znajomego. Zrób to i postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Dodany znajomy będzie musiał zrobić jakieś zamówienie i je sfinalizować. Dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w grze. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

One Cent Snatch

Dodatkowo podczas tej imprezy będą promocje typu :

  • Kup jeden produkt, drugi dostaniesz gratis
  • Promocje flash z ciekawymi produktami
  • Darmowe zamówienia

Ekskluzywne kupony i zniżki będą też dostępne. Największy rabat do upolowania osiągnie 89% (dobrze że nie pomyśleli jak u nas w kraju w pewnej reklamie że ile lat, tyle zniżki :D). Wiele z promocji znajdziecie pod tym adresem.

Najciekawsze produkty z wyprzedaży to :

Powyższe to kropla w morzu promocji które Was czekają. Warto śledzić każdy dzień promocji, zawsze to okazja do zrobienia zakupów w niższej cenie. Na koniec polecam odwiedzić stronkę z poradami zakupowymi, które powinny ułatwić Wam nieco odnalezienie się we wszystkim.

Autor: Diodek

Fan latarek Convoy i jazdy na rowerze. W wolnych chwilach zagłębia się w latanie dronami. Wychodzi z założenia że "kto się nie rozwija, ten się zwija", czego najlepszym przykładem są nowe tematyki tego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *